CampoBet

CampoBet është një tjetër kompani online që ofron baste sportive nëpërmjet internetit. Vlen të përmendet se faqja e internetit CampoBet ofron gjithashtu akses në një kazino virtuale për lojtarët e interesuar.

Në rishikimin tonë, megjithatë, ne do të përqendrohemi në shërbimet e librave të CampoBet.

CampoBet – informacion ligjor

Bookmaker CampoBet është një kompani ndërkombëtare me një prani në mbarë botën. Veprimet e tij mundësohen me licencë nga Antillephone. Licenca nga rregullatori i lojërave të fatit me famë botërore garanton jo vetëm një nivel të lartë sigurie për të gjithë bastorët e CampoBet, por edhe një cilësi të lartë shërbimi dhe një eksperiencë të paharrueshme!

Është e dukshme që CampoBet është një produkt motër i kazinove të tjera në internet në pronësi të Araxio Development NV. Nëse e njihni Buran Casino, Ëazamba ose Malina Casino, nuk keni nevojë për rekomandime të mëtejshme!

Çfarë ofron CampoBet për lojtarët e saj?

Gjithçka që një tifoz i basteve sportive mund të ëndërronte! Në faqen e internetit të CampoBet mund të vendosni bastin si në sporte live ashtu edhe në ato virtuale.

Bastet sportive elektronike CampoBet

Siç i ka hije një operatori të lojërave të fatit në botën virtuale, CampoBet ofron gjithashtu mundësinë e basteve në sportet elektronike (Dota 2). Është gjithashtu e mundur të vihet bast për rezultatet e ngjarjeve të sporteve elektronike si pjesë e basteve speciale.

CampoBet – bast në sportet virtuale

Përveç basteve klasike të sporteve elektronike, CampoBet ka gjithashtu një gamë shumë të gjerë bastesh për sportet virtuale. Në CampoBet mund të bashkoheni në sportet e mëposhtme virtuale:

• basketball,

• football,

• horse racing,

• tennis,

• dog racing.

CampoBet – falë partneritetit të tij me Kupën Virtuale Evropiane – bën të mundur gjithashtu bastet për të gjitha ngjarjet sportive të këtij eventi.

Bastet me CampoBet shpërblehen!

Siç i ka hije një prej lojtarëve më të rëndësishëm në tregun e lojërave të fatit në internet, CampoBet u ofron klientëve të tij një sërë promovimesh tërheqëse. Më e rëndësishmja prej tyre është bonusi i mirëseardhjes për përdoruesit e rinj.

Bonus mirëseardhjeje në CampoBet

Bonusi i mirëseardhjes për ngjarjet sportive është një bonus 100% i rimbushjes deri në 185 euro.

Kushtet për përdorimin e bonusit janë si më poshtë:

• nuk mund të vini bast më shumë se 25 euro për një bast;

• shanset e basteve për të cilat planifikoni të përdorni bonusin tuaj të mirëseardhjes nuk mund të jenë më të ulëta se 1.5;

• për të marrë bonusin tuaj, duhet të transferoni të paktën 20 euro në llogarinë tuaj CampoBet si depozitë e parë;

• Bonusi duhet të përfitohet të paktën 8 herë brenda 30 ditëve nga aktivizimi.

CampoBet – oferta të tjera special

Përveç bonusit të mirëseardhjes, CampoBet ofron edhe një sërë bonusesh të tjera të rregullta sportive. Një bonus fundjave, një bonus që mund të aktivizohet në mes të javës, turne ku mund të konkurroni kundër lojtarëve të tjerë… Ka vërtet shumë për të zgjedhur në CampoBet dhe nuk do të mërziteni!

Përmbledhje dhe vlerësim përfundimtar

CampoBet është një kompani relativisht e re (e themeluar në vitin 2018), por tashmë gëzon një popullaritet të konsiderueshëm dhe një reputacion të merituar. Nuk është çudi: një gamë e gjerë bastesh të disponueshme, mënyra të shpejta dhe të përshtatshme pagese, shërbimi i shkëlqyer dhe programe bujare bonusi janë veçoritë që tërheqin me meritë të gjithë entuziastët e basteve në CampoBet! Jemi të bindur se basteshkruesi i rishikuar ka një nga ofertat më të mira në tregun online të basteve sportive!

Megjithatë, ne ende shohim hapësirë për rritje. Padyshim, zgjerimi i ofertës së basteve e-sports do ta ndihmonte bastebërësin për të arritur sukses të mëtejshëm. Shtimi i PaySafeCard në mënyrat e pranuara të pagesës duket të jetë gjithashtu një domosdoshmëri. Është disi e vështirë të kuptohet se një metodë kaq e njohur pagese në internet nuk u përfshi menjëherë në ofertën e CampoBet.

Për ta përmbledhur – megjithë disa mangësi (kush nuk i ka ato!) ne mendojmë se basteshkruesi CampoBet meriton një vlerësim shumë të mirë. Kompania meriton zhvillim të mëtejshëm të suksesshëm dhe të gjithë lojtarëve që regjistrohen në CampoBet fitime të larta dhe emocione të mëdha!