Wazamba

Wazamba është padyshim një nga operatorët kryesorë të basteve online në botë. Wazamba është gati të trajtojë deri në 30 sisteme pagesash, duke përfshirë kriptovalutat!

Një kompani lojërash e mirë tërheq klientët jo vetëm me vetë dizajnin e faqes së internetit, por mbi të gjitha me çmime jashtëzakonisht bujare në para dhe programe të larta bonusi. Wazamba është një kompani që ka të gjithë elementët e lartpërmendur. Klientët e Wazamba as nuk duhet të krijojnë një llogari për të marrë pjesë në lojërat e disponueshme në faqe. Dhe ka një seri të tërë prej tyre …

Disa fjalë për Wazamba

Faqja e basteve Wazamba u lançua në vitin 2019 nën menaxhimin e Araxio Development N.V. E njëjta kompani zotëron një projekt tjetër popullor të quajtur Rabona Casino. Megjithatë, ajo që tërheq vëmendjen e përdoruesit te siti i ri është tema që dominon faqen e internetit Wazamba Bookmaker. Vendi është dizanjuar me ngjyra të ndezura, tërheqëse, dhe seksionet e faqes janë pasuruar me shoqërinë e vendasve qesharak që mbajnë maska shumëngjyrëshe, ekzotike. E gjithë kjo e bën dizajnin e Wazamba jashtëzakonisht të lehtë. Ndërfaqja kryesore përmban shumë informacione të dobishme në lidhje me bonuset e disponueshme, falë të cilave të gjitha informacionet e nevojshme janë në majë të gishtave të përdoruesit. Një nga asetet më të mëdha të faqes së internetit Wazamba është padyshim seksioni ku lojtarët mund të mbajnë gjurmët e arritjeve të tyre dhe të bëjnë blerje të mëtejshme.

Bonuset e ofruara nga Wazamba

Përdoruesit Wazamba mund të përfitojnë nga një sërë ofertash speciale dhe oferta të mirëseardhjes. Rregullat e përshkruara nga operatori janë jashtëzakonisht të detajuara dhe të thjeshta, që do të thotë se nuk ka nevojë të shqetësoheni për ndonjë informacion të fshehur. Një avantazh i madh i bastvënësit Wazamba është paketa fillestare që ofron. Kjo për shkak se përdoruesi ka të drejtë për rimbursim 100% të depozitës së parë dhe 200 rrotullime shtesë falas. Për më tepër, kompania Wazamba ofron gjithashtu bonuse të tilla fikse si:

• 50% bonus ringarkimi çdo javë (për një depozitë prej të paktën 20 €),

• 10% bonus kthimi parash (deri në 500 € në javë),

• 10% bonus për bastet e-sportive (të paktën 200 €).

Wazamba ofron baste në një gamë jashtëzakonisht të gjerë sportesh. Adhuruesit e futbollit, futbollit amerikan dhe basketbollit si dhe entuziastët e sporteve elektronike do të gjejnë vendin e tyre këtu. Klientët e bastevënësit Wazamba mund të shijojnë gjithashtu lojëra kazino ose lojëra tavoline si ruletë ose blackjack. Për më tepër, faqja zyrtare e Wazamba ofron deri

në 3500 slot machines nga 57 ofrues të ndryshëm. Kjo e bën këtë libralidhës të plotësojë shijen edhe të përdoruesve më kërkues.

Programi i besnikërisë i disponueshëm në Wazamba

Sistemi i ofruar nga Wazamba është i ndërtuar nga pesë nivele, të cilat përcaktojnë jo vetëm kufijtë e pagesës, por edhe shumën e kthimit të parave. Më të vlefshmet në faqen Wazamba janë monedhat, të cilat mund të mblidhen gjatë lojës dhe të merren për aktivitetet e kryera në faqe. Ato mund të merren për:

• Fitimi i vendit të parë në turne,

• Dhënia e 5% të shumës së depozituar,

• duke paguar shumën e duhur për bastin (1000 € është 1 monedhë në sistem).

Monedha e parë jepet vetëm për t’u regjistruar, kështu që përdoruesit nuk e fillojnë aventurën e tyre në faqe me një llogari të zbrazët. Monedhat e mbledhura mund të shpenzohen për blerjet në sit (rrotullime shtesë falas) ose të shkëmbehen për çmime në para. Një avantazh tjetër i kompanisë Wazamba është mundësia e mbledhjes së koleksioneve të kufizuara të maskave të disponueshme në faqe. Sigurisht, këto maska më pas shkëmbehen me paratë e shtuara në gjendjen e llogarisë së përdoruesit.

Përmbledhja e rishikimit

Wazamba është padyshim një nga operatorët kryesorë të këtij lloji të basteve në botë. Vetë platforma e internetit meriton të vlerësohet jo vetëm për pamjen dhe funksionalitetin e saj, por edhe për politikën e saj të bonusit e cila është e favorshme për përdoruesit. Vlen gjithashtu të theksohet se basteshkruesi Wazamba funksionon sipas një licence të verifikuar Curacao, e cila garanton argëtim të sigurt dhe të sigurt. Për më tepër, faqja është përshtatur për të mbështetur deri në 30 sisteme pagesash, duke përfshirë kriptovalutat, falë të cilave tërheqja e fondeve është jashtëzakonisht e përshtatshme për çdo klient.