Rokubet

Më shumë se 2000 lojëra nga 30 ofertues prestigjioz dhe më të mëdhenjtë – Kazino Rokubet është një zgjedhje e mahnitshme për lojtarët. Rokubet është një libralidhës relativisht i ri në tregun ndërkombëtar, megjithatë ka arritur të fitojë një masë mjaft të madhe lojëtarësh.

Rokubet është një kompani lojërash relativisht e re në tregun ndërkombëtar, megjithatë ka arritur të fitojë një pozicion mjaft të fortë. Rokubet është themeluar në vitin 2019 dhe përveç basteve sportive, ofron edhe mundësinë e lojës në një kazino online. Kompania e lojërave është siguruar që gjithçka të jetë sa më e zhvilluar, prandaj Rokubet përdor të gjitha këto zgjidhje të provuara dhe më të mira, si për sa i përket një kazinoje online ashtu edhe për bastet sportive. Në rastin e kazinosë, të gjitha lojërat tipike duhej të ofroheshin për lojtarët me siguri. Bastet sportive dhe ato që ofrohen bëjnë një përshtypje të madhe. Megjithatë, nuk është vetëm numri ose llojet e basteve të disponueshme, por sa intuitivisht dhe pa probleme janë integruar bastet sportive dhe kazino.

Ëeb faqja e internetit Rokubet është rafinuar në çdo detaj dhe duket shumë të prekshme dhe të bukur. Mund të thuhen gjithashtu shumë fjalë të ngrohta se sa mirë funksionon faqja e internetit e kompanisë në të gjitha platformat. Vlen gjithashtu të shtohet se faqja e internetit të kësaj kompanie është shumë e qartë dhe e lehtë për t’u naviguar, gjë që e bën shumë më të këndshëm përdorimin e shërbimeve të Rokubet.

Në këtë artikull, ne do të përpiqemi të shqyrtojmë me kujdes elementet individuale të një ofruesi të basteve, në mënyrë që të jemi në gjendje ta vlerësojmë më në fund atë siç duhet. Ne do të kontrollojmë, ndër të tjera: çfarë bonusi fillestar ofron, çfarë bonusesh dhe promovimesh mund të përfitojnë klientët e rregullt dhe çfarë ka për të ofruar Rokubet për sa i përket basteve sportive. Përveç kësaj, do t’i hedhim një sy kazinosë që ofron Rokubet, si dhe se si duket rasti i depozitave dhe tërheqjeve. Përveç kësaj, ne do të kontrollojmë se si funksionon mbështetja e klientit në Rokubet.

Rokubet Bonusi I mirëseardhjes

Bonusi fillestar është një element shumë i rëndësishëm në ofertën që çdo kompani sjell për lojtarët e saj, i cili vazhdimisht duhet ta bëjë atë sa më tërheqës, sepse i lejon të rrisë mundësinë për të përvetësuar klientë të rinj. Në rastin e Rokubet, mund të thuhet se paketa e mirëseardhjes duket vërtet mbresëlënëse. Ajo përfshin:

– 100% bonus në depozitën e parë – bonusi aktivizohet pas krijimit të një llogarie në Rokubet dhe kryerjes së depozitës së parë. Ekziston një prag minimal i depozitave i cili është vendosur në 15 €. Shuma maksimale e kësaj depozite është 500 €. Për të qenë në gjendje të tërhiqni bonusin që përfitoni, ajo duhet të vihet 15 herë në baste sportive me koeficientin minimal prej 1,80 ose 40 herë në lojërat e përshtatshme të kazinosë. Lojtarët kanë 30 ditë për të vënë bast përpara se të mbarojë afati I përfitimit të bonusit.

– 110% bonus në depozitën e dytë – bonusi i dytë aktivizohet pas depozitimit të dytë dhe mund të jetë deri në 300 €. Ashtu si me bonusin e parë, depozita minimale e nevojshme për t’u kualifikuar për bonus duhet të jetë 15 €. Rregullat e bastit janë të njëjta si për bonusin e parë.

– 120% bonus në depozitën e tretë – bonusi i fundit në ofertën e mirëseardhjes për lojtarët e rinj në Rokubet është bonusi i tretë i depozitës. Ai aktivizohet në depozitën tuaj të tretë dhe mund të arrijë një maksimum prej 200 €. Kushtet e mbetura, pra pragu minimal i depozitës, si dhe rregullat e bastit mbeten të njëjta si për bonusin e parë dhe të dytë.

Rokubet bonuset dhe ofertat speciale

Rokubet, me sa duket, kujdeset edhe për klientët e tij të rregullt dhe një ide e mirë për ta bërë këtë është t’u ofrojë rregullisht atyre oferta dhe bonuse interesante speciale. Kjo komapni ofron ndër të tjera: bonuse si:

– një bonus kazino prej 50% të së hënës – çdo të hënë Rokubet u ofron lojtarëve të saj një bonus depozite prej 50%. Për ta fituar atë, duhet të depozitoni një minimum prej 15 €. Megjithatë, shuma maksimale e parave që lojtari mund të marrë është 300 €, që do të thotë se depozita duhet të jetë 600 € në këtë rast. Bonusi do të duhet të luhet 40 herë përpara tërheqjes. Lojtari ka 30 ditë për ta bërë këtë. Pas kësaj kohe, bonusi do të skadojë.

– 25% bonus sportiv i së premtes – çdo të premte Rokubet u ofron klientëve të saj një bonus prej 25% në depozitë për bastet sportive. Megjithatë, kjo depozitë duhet të jetë së paku 15 €. Për të marrë bonusin e plotë prej 250 €, lojtari duhet të bëjë një depozitë prej €1,000. Do të jetë e mundur të tërhiqni bonusin vetëm kur lojtari bën një bast për shumën 15-fishin e depozitës së bërë. Bastet duhet të bëhen në seksionin e baste sportive. Lojtari ka 30 ditë për ta bërë këtë.

Rokubet bastet sportive

Bastet sportive janë një forcë e madhe e asaj që ofron Rokubet. Para së gjithash, ai ka atë që është më e rëndësishmja, domethënë përmban pothuajse çdo sport popullor. Ndaj në ofertën e Rokubet nuk mund të mungonin disiplina të tilla si: futboll, basketboll, kriket, volejboll, tenis, golf dhe hendboll. Oferta e kësaj kompanie përfshin edhe sportet nga më të vecantët si futbolli i tavolinës apo kabaddi. Rokubet ofron mundësi gjithashtu për tifozët e sporteve elektronike, duke u ofruar atyre baste për futboll, basketboll dhe hokej mbi akull. Kur bëhet fjalë për numrin e llojeve të basteve të disponueshme, futbolli është deri tani më i gjerë, gjë që është e justifikuar. Lojtarët kanë mundësinë të vënë bast, ndër të tjera: për handikapin, kush do të fitojë një ndeshje të caktuar, sa gola do të shënohen, në çfarë minutash do të shënohen apo sa kartonë të verdhë do të jepen. Lundrimi në vetë bastet është shumë i thjeshtë dhe argëtues. Në anën e majtë ka një shirit që rendit disiplinat sportive. Pasi të klikoni në një sport të caktuar, lojtarët mund të zgjedhin se për cilën ligë apo cdo divizion të veçantë që janë të interesuar. Për një lehtësi edhe më të madhe, Rokubet ka përfshirë në këtë seksion loje ligat që janë më të njohura nga më të mirat.

Rokubet bastet sportive live

Bastet sportive live janë gjithashtu të mundshme në Rokubet. Kompania ka një seksion të veçantë për sportet e drejtpërdrejta. Ndodhet në seksionin e majtë me mbishkrimin “In-play”. Pasi ta klikojnë, lojtarët do të shohin një faqe të tërë kushtuar të gjitha sporteve të disponueshme. Megjithatë, lojtarët mund të kërkojnë për një disiplinë specifike duke klikuar ikonën me një sport të caktuar. Rokubet ju lejon të shikoni transmetimin e ndeshjes. Sidoqoftë, duhet të hyni në llogarinë tuaj për ta bërë këtë. Përveç transmetimit të drejtpërdrejtë, Rokubet ofron statistika të

drejtpërdrejta që ju lejojnë të ndiqni lojën në kohë reale, dhe lehtësojnë bastin tuaj në këtë kategori loje.

Rokubet Casino

Rokubet është siguruar që kazinoja e tyre të jetë sa më e gjerë në mundësitë që ofron. Lojtarët mund të gjejnë të gjitha lojërat më të njohura të kazinosë, dhe ato janë krijuar nga ofertuesit kryesore, si: Evolution ose NetEnt. Mundësitë e lojërave të Rokubet Casino është shumë e ekuilibruar pasi përmban lojëra tipike kazino dhe lojëra të bazuara në RNG. Seksioni me makinat e fatit është veçanërisht i gjerë, i cili është zgjeruar më tej me një gamë të tërë opsionesh të disponueshme për lojërat jackpot. Vlen të hidhni një sy në lojërat më të njohura të kazinosë, të cilat përfshijnë:

– blackjack – në Rokubet ato mund të gjenden në seksionin e lojërave me letra. Disa lojëra blackjack janë në dispozicion atje, duke përfshirë: Deuces Ëild Blackjack, ose një lojë RNG, blackjack të rregullt dhe Freebet Blackjack live.

– ruletë – ka seksionin e vet në seksionin e lojërave, dhe pak lojëra mund të përputhen me të për sa i përket variacioneve të disponueshme. Variacionet e disponueshme të ruletës përfshijnë lojëra të bazuara në RNG, të tilla si: Ruleta Automatike klasike, Ruleta Amerikane dhe Ruleta Silver.

Rokubet Live Casino

Rokubet nuk mund të injoronte një kazino live, e cila ka seksionin e vet në këtë komapni. Identifikohet me një ikonë me mbishkrimin “Kazino Live”. Rokubet është ofruar të sigurojë cilësinë e lartë të titujve të saj të drejtpërdrejtë të kazinosë, për këtë arsye lidhi një marrëveshje me katër ofertuesit kryesorë të lojërave që siguruan prodhimet e tyre për seksionin e argëtimit në Rokubet. ofertueist janë: Evolution, NetEnt, Pragmatic Live dhe Ezugi Kazinoja live Rokubet ofron një mori të tërë lojërash kazino, duke përfshirë versione live të lojërave si: Blackjack dhe Crazy Time.

Rokubet Depozita

Lojtarët e Rokubet kanë akses në një numër të madh mënyrash të ndryshme pagese. Opsionet e mëposhtme të pagesës janë të disponueshme: kartat e debitit (MasterCard dhe Visa), transferta bankare, UPI, MiFInity, Cash to Code, kuletat elektronike (EcoPayz, Neteller dhe Skrill) dhe opsionet e kriptomonedhave (Bitcoin, Ethereum, Tether dhe Ripple). Depozitat në llogari bëhen menjëherë nga Rokubet. Në total, lojtarët mund të zgjedhin nga dhjetëra metoda të ndryshme. Pavarësisht nga mënyra e zgjedhur e pagesës, shuma minimale e depozitës është 5 €. Pas regjistrimit, lojtarit do të ketë mundësi që të zgjedhë mënyrën e tij aktuale dhe të preferuara të pagesës.

Rokubet tërheqjet

Në Rokubet, tërheqjet bëhen përmes të njëjtave mënyre pagese si depozitat. Shuma minimale e tërheqjes është shumë e favorshme dhe lojtarët duhet të grumbullojnë të paktën 50 € në llogarinë e tyre që të mund të tërheqin paratë e tyre nga llogaria. Për shumicën e mënyrave të pagesës, tërheqja përpunohet menjëherë si një depozitë, ndërsa në disa raste është e ndryshme. Nëse zgjidhni kartat e debitit si mënyrë pagese, fondet do të tërhiqen brenda 1-3 ditëve. Do të duhet kohë e ngjashme për të tërhequr fitimet tuaja kur zgjidhni opsionet e kriptomonedhës. Do t’ju duhet të

prisni edhe më shumë nëse zgjidhni një transfertë bankare, e cila do të zgjasë 2 deri në 5 ditë. Ekziston edhe një shumë maksimale që mund të tërhiqet dhe është 5000 €. Ky limit është i vlefshëm për 24 orë.

Rokubet suporti dhe kontaktet

Rokubet ofron mbështetje për lojtarët 24 orë në ditë. Asgjë nuk ju pengon të kontaktoni shërbimin e klientit në çdo kohë kur lind një problem ose pyetje. Sidomos pasi shërbimi ndaj klientit është shumë miqësor dhe i dobishëm. Rokubet dëshironte që lojtarët të ishin në gjendje t’i kontaktojnë ata në mënyrën më të përshtatshme për ta, kjo është arsyeja pse ata ofrojnë dy opsione të ndryshme kontakti:

– një formular kontakti – opsioni i parë i kontaktit është formulari i kontaktit. Ndodhet në fund të faqes. Duhet të klikoni në skedën “Mbështetje” për ta hapur atë. Më pas shfaqet një dritare, ku duhet të futni e-mailin tuaj, të cilit do t’i dërgohet përgjigja, si dhe përmbajtjen e mesazhit.

– chat live – forma tjetër dhe e fundit e kontaktit është biseda live. Kjo është një metodë që ju lejon të merrni një përgjigje nga shërbimi ndaj klientit shumë më shpejt, sepse mund të flisni me një konsulent në kohë reale. Lidhja e bisedës së drejtpërdrejtë mund të gjendet në fund të shiritit të majtë, ku shënohet me një ikonë flluskë dhe titullin “Bisedë drejtpërdrejt”.

Rokubet zgjedh të mos ofrojë kontakte telefonike ose kontakte nëpërmjet mediave sociale si pjesë e shërbimit ndaj klientit.

Rokubet Përmbledhje

Rokubet, krahasuar me komapnitë e tjera të lojërave, operon në këtë industri për një kohë relativisht të shkurtër. Megjithatë, gjatë kësaj kohe ata kanë arritur të fitojnë një grup mjaft të madh klientësh. Pjesa më e madhe e kësaj është për shkak të paketës mjaft tërheqëse të mirëseardhjes për klientët e rinj, e cila përfshin tre bonuse depozitash, si dhe bonuse të ndryshme dhe oferta speciale, të organizuara për lojtarët e rregullt të Rokubet. Gjëja më e rëndësishme me një kompani janë bastet sportive,e cila është një pikë shumë e fortë mes aseteve të Rokubet. Si numri i sporteve në dispozicion ashtu edhe numri i ngjarjeve për secilin prej tyre janë në një nivel të lartë. Në Rokubet ofrojnë edhe mundësinë për të bërë baste sportive live. Karakteristika tjetër më e rëndësishme e një kompanie është kazino, e cila është e barabartë në nivelin e saj me seksionin e basteve sportive. Kjo është për shkak se kazinoja është shumë e gjerë dhe përfshin lojëra tipike të kazinosë dhe ato më të vecanta. Në këtë mënyrë të gjithë mund të gjejnë diçka për veten tuaj. Një avantazh shtesë është disponueshmëria e kazinosë live në Rokubet, kështu që lojtarët mund të vendosin baste në lojërat e kazinosë live. Depozitat dhe tërheqjet nga llogaria bëhen përmes një numri të madh mënyrash të ndryshme pagese. Të gjithë, pa përjashtim, do të mund të gjejnë mënyrën e pagesës që i përshtatet më së miri. Theks i madh u vu gjithashtu në mbështetjen e klientit. Lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen e klientëve të Rokubet në dy mënyra të ndryshme në çdo kohë dhe ata do të marrin ndihmë shumë shpejt në mënyrë që të mund ta zgjidhin problemin e tyre në mënyrë efikase. Duke pasur parasysh të gjitha këto, duhet pranuar qartë se Rokubet është një komapni e cila rankohet lart dhe që kujdeset vazhdimisht për komoditetin e lojërave të saj dhe krijon mundësi për t’u ofruar atyre argëtim në nivelin më të lartë.

Rokubet_logo

300€ bonus

Regjistrohu Regjistrohu