20bet

Recensioni i bastvënësit dhe kazinos 20bet dhe bonusi i mrekullueshëm i mirëseardhjes. Kazinoja 20Bet garanton klientëve të saj argëtim të sigurtë.

Bastvënësi 20Bet është themelluar në vitin 2020 nga TechSolutions Group NV. Bastvënësi ofron lojtarëve të tij shumë lojëra fascinuese, të cilat rrjedhin nga prodhuesit e njohur dhe vlerësuar lart. Cfarë është e rëndësishme, kazinoja ka licencë të lojërave nga Curacao, prandaj vënia e basteve është plotësisht e sigurtë. 20Bet jep akses në afërsisht 1700 opsione të basteve, me minimum 50 mijë ngjarje të parandeshjeve dhe mbi 96 përqind tërheqjeve të parave në liga sportive më të mira. Operuesi propozon lojtarëve shumë lojëra, duke përfshirë makina lojrash klasike, makina me zgjedhje kumuluese të çmimeve ose makina lojrash video. Përveç kësaj bastvënësi mbështet kriptovaluta, siguron lojtarëve të tij anonimitet, siguri dhe algoritëm të ndershëm të gjenerimit të numrave të rastit. Lojtarët gjithashtu mund të zgjedhin lojrat me krupier/punonjës të kazinos drejtpërsëdrejti ose lojëra të përhapura me letra.

Softueri

Kazinoja 20Bet ka zgjedhje të gjerë të furnizuesve të lojërave, ka 56 prej tyre. Mes këtyre mund të përmendim lojëra të krijuara nga: Elk Studios, Habanero ose Big Time Gaming. Ia vlen të përmendim gjithashtu lojëra tryeze live (blackjack, bakarat, ruletë), që kanë origjinë nga: NetEnt, Playtech, Pragmatic Play. Tituj të tjerë u përkasin: iSoftBet, Microgaming, Belatra, Fugaso dhe Quickspin.

Lojëra të përhapura në 20Bet

20bet ka dhënë akses lojtarëve në shumë lojëra mobile, falë këtyre çdokush mund të luajë lojëra të tija të preferuara, gjithashtu në pajisje mobile. Prandaj akses në kazino 20bet mund të kesh nga smartfoni dhe tableti, mjafton vetëm të identifikohesh në llogarinë e krijuar me herët. Lojërat më të përhapura tek bastvënësi gjenden në shiritin Të përhapura në paradhomën e lojërave. Këtu gjenden gati 150 lojëra, duke përfshirë p.sh.:

 • Magical Amazon
 • Book of Doom
 • Dead or Alive 2
 • Millionare
 • Hot Spin
 • Deadwood
 • Book of Dead
 • Elvis Frog in Vegas

Bonuse dhe promocione në 20Bet

Lojëtarët, të cilët përdorin shërbimet e bastvënësit 20Bet mund të kënaqen me oferta interesante të bonuseve dhe promocioneve. Për përdoruesit e rinj 20Bet ka përgatitur bonus të veçantë të mirëseardhjes. Në të mund të marrësh gati 100 përqind të depozitës së parë, kjo mund të jetë bile deri më 120 euro. Përveç kësaj, kazinoja 20Bet shpërblen klientët besnikë mes të tjerash nëpërmjet bonusit The Friday Reload. Megjithatë lojëtari, i cili dëshiron të marrë bonusin duhet të luajë rregullisht në faqen, përveç kësaj nuk mund të ketë bonuse të tjerë aktivë.

 •  Paketa e mirëseardhjes: 150 përqind deri më 220€ + 170 FS;
 •  Sisteme të veçantë të bonuseve dhe promocioneve të dedikuara klientëve të rregullt;
 •  depozita e parë: 100% e depozitës, deri më 120€ + 120 spinë falas për slotin Elvis Frog in Vegas;
 •  depozita e dytë: 50% deri më 120€ + 50 spinë falas për Great Rhino Megaways;
 •  Mbushje çdo të premtë: 50% deri më 100€ + 50 spinë falas për Wolf Gold

Pagesat tek bastvënësi 20Bet

Bastvënësi ofron shumë mënyra të pagesës. Lojtarët mund të depozitojnë para me përdorim të kartës bankare ose me përdorim të kuletave të përhapura interneti. Mënyra e mundshme e depozitës ose tërheqjes janë: karta Mastercard dhe Visa, eZeeWallet, kuletë Jetson, kriptovaluta ose ecoPayz. Përveç kësaj mund të depozitoni para në llogarinë me përdorim të Neosurf-it dhe Flexepin-it. Kini parasysh, që tërheqja zakonisht do të kryhet në mënyrë të njëjtë, me të cilën është paguar depozita.

Kushtet e qarkullimi të bonusit në 20Bet

Kushtet e qarkullimit tek bastvënësi janë mjaft simpatikë, duke krahasuar me operues të tjerë. Kërkesa e bastvënësit është vetëm qarkullimi i 5-fishtë me kuotën e depozitës.

Mbështetje

Në rast nevoje lojëtarët mund të kontaktohen me zyrën e shërbimit të klientit 20 Bet. Në disponim është adresa e-mail, chat me tekst ose formulari në internet. Mënyrë më të shpejtë të kontaktit është chat me tekst i aksesueshëm njëzet e katër orë. Sipas lojëtarëve kazinoja jep përgjigje shumë shpejt për çdo pyetje që shqetëson lojtarët.

Siguria

Kazinoja 20Bet garanton klientëve të tij argëtim të sigurtë. Bastvënësi ka licencë, prandaj veprimtaria e tij është rregulluar plotësisht. Për më tepër plotëson standardet e industrisë së kazinove në internet dhe ka gjithashtu certifikatën GamCare. Të sigurta janë gjithashtu mënyrat e pagesës dhe tërheqjes së parave. Çfarë është e rëndësishme, 20Bet shfrytëzon vetëm mënyra të certifikuara të gjenerimt të numrave të rastit.

20Bet është kazino mjaft e re ndërmjet bastvënësve të tjerë të aksesueshëm në tregun, por me siguri ia vlen ta njihni më mirë. Avantazhi i tij i padiskutueshëm është se bashkëpunon me furnizuesit më të mirë të softuerit, prandaj ofron shërbime të cilësisë së lartë, të cilët janë krejtësisht të sigurtë. Përdoruesit e 20Bet vlerësojnë lartë ofertën e pasur e lojërave në slota dhe lojërave drejtpërsëdrejti, të cilat zhvillohen nga krupierët profesionalë. Lojëtarët gjithashtu janë të kënaqur nga bonuse tërheqëse të mirëseardhjes, promocione dhe oferta e gjerë sportive.

20bet_logo

Bonus 100 EUR

Regjistrohu Regjistrohu