Bettilt

Regjistrimi në Bettilt – Si mund të regjistroheni në këtë site ? Mënyrat e tërheqjes dhe të depozitimit, Mbështetja e klientit, Përfundime. Përvoja e përgjithshme ne Bettilt është e sigurt dhe e qetë. Mbështetja e klientit përbëhet nga anëtarë të komunitetit local, kështu që bashkëveprimi me ta është mjaft I lehtë për të gjithë lojtarët.

Rishikimi I vërtetë I Bettilt për të gjithë bast dashësit Indianë

Bettilt në Indi është një zgjedhje e besueshme për njerëzit që duan të përjetojnë bastet sportive dhe lojërat kazino në një mjedis të sigurt me një prekje lokale. Ajo që e bën Bettilt të dallohet nga pjesa tjetër e sajteve të lojërave është mbështetja e lojërave dhe vecorive të ndryshme që janë të njohura në Indi në nivel kombëtar. Ka disa gjëra në lidhje me këtë platformë bastesh si mbështetja që ju bëhët klientëve në gjuhën lokale dhe mbështetja e metodave të pagesave të pranuara në nivel lokal që e bëjnë Bettilt një zgjedhje të mahnitshme për bastvënësit Indianë.

Nëse dëshironi të vini bast në ngjarje sportive nëpërmjet një platforme të sigurt që është e regjistruar dhe e licensuar për të operuar në treg, Bettilt është zgjedhja perfekte për ju. Përvec këtyre disa vecorive, ka shumë më tepër për të zbuluar rreth kësaj platforme.

Gjërat të cilat përdoruesit adhurojnë në lidhje me Bettilt

Përpara se të fillojmë me analizën komplekse dhe rishikimin e thelluar të platformës, ne dëshirojmë të ndajmë disa vecori të spikatura të kësaj faqeje bastesh që e bëjnë atë një faqe më të mirë bastesh në Indi. Këtu janë disa gjëra që na pëlqejnë më shumë në këtë platformë:

• Bonuse të bujshme dhe fitimprurëse mirëseardhjeje

• Një shumëllojshmëri e gjerë ngjarjesh sportive për baste

• Kazino live dhe të gjitha llojet e tjera të lojërave

• Dizajni miqësor për përdoruesit dhe ndërfaqja e aplikacionit celular

• Mbështetje për të gjitha mënyrat e pagesës locale

Kazino dhe Bastet sportive në Bettilt

Ka disa kazino të tjera dhe faqe bastesh sportive në dispozicion, por Bettilt duket se po fiton nga konkurrentët në aspekte të ndryshme. Në vend që t’i bëjë gjërat konfuze për lojtarët e saj, faqja ka ndarë lojërat e mundshme në kazino në seksione të ndryshme. Ka shumë lojëra që mund t’i luani për të fituar para të vërteta. Paraqitja e lehtë e faqes e bën më të lehtë për përdoruesit të gjejnë atë që kërkojnë.

Kjo platformë është veçanërisht e famshme për bastshkruesit e saj të mahnitshëm sportiv. Seksioni i basteve sportiv të Bettilt është mjaft i famshëm. Një koleksion masiv i ngjarjeve sportive për baste është diçka që do ta vini re kur të jeni në faqe për herë të parë. Nga bejsbolli, kriket dhe boksi e deri te të gjitha ngjarjet e tjera sportive janë gjithashtu të disponueshme në këtë faqe për adhuruesit e basteve. Ka pothuajse 35 ngjarje të tjera sportive në faqe që mund të zgjidhni për baste.

Regjistrim në Bettilt – Si të rregjistrohemi në këtë sait

Përdoruesit e rinj mund të fillojnë duke u regjistruar në sajtin brenda pak minutash. Procesi i regjistrimit është mjaft i thjeshtë dhe për shkak të përdorimit të një faqeje miqësore për përdoruesit, nuk kërkohet ekspertizë teknike. Edhe nëse lojtari është i ri në tregun e basteve, kjo

faqe do ta bëjë procesin e regjistrimit tepër të thjeshtë. Bettilt i ofron përdoruesit një shans për të krijuar llogarinë e tij duke vizituar faqen e profilit.

Procesi i regjistrimit është i thjeshtë dhe i shpejtë. Sapo përdoruesi i ri godet në skedën “Krijo llogari”, atij/asaj do t’i kërkohet të japë një emër përdoruesi dhe fjalëkalim (Kjo mund të jetë gjithashtu emri i përdoruesit + emaili ose ID-ja e Google+).

Pas plotësimit të këtij informacioni, përdoruesi duhet të klikojë në butonin “Regjistrohu” për të vazhduar më tej. Pastaj, ai shkon në një faqe tjetër “aktivizimi i llogarisë”. Lojtarit i ofrohen dy opsione; Verifikimi me email ose verifikim me SMS. Bettilt siguron që të gjithë lojtarët e saj të verifikojnë llogaritë e tyre për arsye sigurie.

Bettlit bonusi I mirëseardhjes dhe bonuse të tjera speciale

Për lojtarët e rinj që duan të fillojnë përvojën e tyre të basteve me një bonus të mirë, Bettilt është një opsion i duhur. Bonusi i mirëseardhjes do t’ju sjellë para të mjaftueshme për t’u njohur me ngjarjet e basteve dhe lojërat e tjera të kazinosë pa humbur të gjitha paratë tuaja. Bettilt u ofron lojtarëve të rinj një bonus të pamposhtur mirëseardhjeje prej 120% dhe kjo është deri në Rs. 74,000 në serinë e tre depozitave të ndryshme.

Ju mund t’i shijoni këto para në dy mënyra; mund ta përdorni për të luajtur lojëra të ndryshme në bastet sportive në sit. Dhe gjithashtu, mund ta përdorni për të shkuar në lojërat e kazinosë Bettilt. Megjithatë, Bettilt gjithashtu i lejon lojtarit të marrë më shumë se një bonus mirëseardhjeje, dhe për këtë arsye, ai/ajo mund të ketë bonuse të shumta brenda një periudhe të shkurtër kohore.

Pas regjistrimit në Bettilt, do të shtohet një skedë e re për të marrë të gjitha bastet tuaja javore falas. Çdo bast që vendoset në ndonjë nga ngjarjet sportive (Futboll, Boks, Tenis, etj.) do të referohet gjithashtu në këtë seksion.

Si mund të përfitojmë bonusin në Bettilt ?

Nuk kërkohen hapa shtesë për të marrë bonusin e mirëseardhjes ose bonuse të tjera në sit. Pas përfundimit të procesit të regjistrimit në sajt, përdoruesi duhet të bëjë një depozitë minimale prej 1000 INR për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes.

Pasi të keni bërë depozitimin e suksesshëm në sajtin për baste dhe lojëra kazino, 120% e shumës së depozituar do të shtohet në llogarinë tuaj Bettilt si një bonus mirëseardhjeje. Bonuset e tjera mund të merren gjithashtu duke ndjekur udhëzimet e dhëna në faqe.

Depozitimi dhe Tërheqja metodat

Nuk duhet të shqetësoheni për opsionet e pagesës gjatë basteve në Bettilt sepse të gjitha opsionet e njohura në këtë faqe janë gjerësisht të disponueshme në tregun lokal. Nga pagesat PayPal në MasterCard, pranohen të gjitha opsionet për depozitimin dhe tërheqjen e parave. Këtu janë disa opsione nga të cilat mund të zgjidhni:

• Bank Transfer

• Netbanking

• NETELLER

• VISA Cards

• Skrill

• MuchBetter

• Neosurf

• AstroPay Card

• ecoPayz

• ecoVoucher

Mbështetja e klientit Bettilt

Nëse hasni ndonjëherë një problem në lidhje me ndonjë paqartësi në sit, mbështetja e klientit është aty për t’ju ndihmuar. Ekipi aktiv i suportit është i disponueshëm përmes emailit dhe përvoja e viteve u jep atyre ekspertizën për t’i zgjidhur problemet menjëherë. Ekziston edhe një chat i drejtpërdrejtë, kështu që ju mund t’i zgjidhni pyetjet tuaja në një çast, tepër shpejt.

Përfundime

Përvoja e përgjithshme e faqes është e qetë dhe tepër e sigurt. Mbështetja e klientit përbëhet nga anëtarë të komunitetit lokal, kështu që ndërveprimi me ta është mjaft i lehtë për lojtarët indianë. Ju gjithashtu do të shijoni bastet në ngjarjet kryesore si IPL dhe ngjarje të tjera ndërkombëtare. Bettilt është një platformë e besuar për të filluar bastet në ngjarje sportive dhe për të luajtur lojëra të ndryshme për para të vërteta.