Nomini

Nomini është një libralidhës në internet, një kazino online e licencuar e zhvilluar nga grupi 7StarsPartners, i cili funksionon që nga viti 2019. Nomini Bookmaker ofron shumë argëtim për përdoruesit me mbi 4000 lojëra! Nomini ofron gjithashtu shumë bonuse të ndryshme dhe spin falas për të gjithë ju.

Pse të bashkoheni me lojën në Nomini?

Para së gjithash, kompania ofron shumë bonuse, si bonuse mirëseardhjeje dhe bonuse të ofruara në baza javore, si dhe për depozita të rregullta. Mund të bëheni pjesë edhe në turne me çmime. Numri i lojërave është 4 mijë, dhe ka 30 ofrues të ndryshëm të lojërave. Edhe më shumë argëtim ofrohet nga lojërat e drejtpërdrejta, të disponueshme në libralidhësin Nomini. Nomini ka vlerësime të larta dhe është një platformë e provuar. Zgjedhja e lojërave, mënyrat e pagesës dhe pagesat e shpejta janë një avantazh i caktuar i kësaj platforme.

Mblidhni “vitamina” – pikë bonus

Një bonus i rëndësishëm janë pikët e besnikërisë bonus të fituara për të luajtur lojëra elektronike. Lojtarët që janë për gjatë pjesë e platforms për disa kohë marrin pjesë në programin e besnikërisë. Për çfarë jepen pikët? Këto pikë, të quajtura vitamina, fitohen për rrotullime, turne dhe arritje. Vitaminat më vonë mund të shkëmbehen me bonuse. Nga çdo sasi e depozituar, 5% kthehet në vitamina. Ju i fitoni ato duke luajtur në makinat e fatit në bastvënësin Nomini. Ju mund të zgjidhni vetë se cili bonus ju intereson nga 7 fruta të ndryshme. Për shembull, banania është 100% e depozitës suaj të parë, 50% e depozitës suaj të dytë dhe të tretë. Shalqiri është rrotullime falas, dhe luleshtrydhja është 15% kthim i parave të gatshme, me fjalë të tjera, kthimi i parave të humbura. Me mjedrën, mund të prisni një kthim deri në 10%. E gjithë kazinoja bazohet në fruta, të cilat janë elementët kryesorë këtu.

Çfarë tjetër duhet të dini për Nominin?

Nomini, falë turneve, ofron një mundësi për të fituar çmime interesante. Për shembull, vitaminat e shkëmbyera me lojëra elektronike falas, por edhe çmime në para të mbledhura në llogarinë tuaj. Nëse luajmë rregullisht ndeshjet e turneut, mund të ngjitemi lart në listë. Në bastvënësin Nomini mund të zhbllokoni gjithashtu arritjet. Për shembull, kur arrin një sasi të caktuar fitimesh, mund të marrësh distinktivë, dhe gjithsej janë 30 prej tyre. Ju gjithashtu mund të mbështeteni në bonuset javore si bonus depozite, por depozita nuk duhet të jetë e madhe. Një bonus i tillë në formën e rrotullimeve falas është një shtesë vërtet e mirë. Një përfitim tjetër në libralidhësin Nomini janë kthimet e parave, pra rimbursimet për shumat që keni humbur. Për të qenë të saktë, ato janë në intervalin 5-15%. Statusi i lojtarit është i rëndësishëm këtu, si një tjetër element i programit të besnikërisë.

Çfarë lojërash ofron Nomini Casino?

Oferta e lojës është vërtet mbresëlënëse. Për argëtimin tuaj të plotë është përkujdesur Nomini dhe do t’ju ofrojë një zgjedhje falas nga 4 mijë lojëra. Ka 30 ofrues të ndryshëm për të zgjedhur dhe këta përfshijnë: Micrograming, Ezugi, Game Art, Spinomenal, Yggdrasil, Elk Studios ose Red Tiger. Nomini ofron lojëra elektronike, por edhe një kazino live me 25 artikuj, min. “Blackjack live”. Lojërat me mundësi të drejtpërdrejtë përfshijnë, për shembull, “Side Bet City”. Sportdashësit do të shijojnë lojërat e basteve. Këto janë lojëra virtuale dhe grafika i shton emocionet sportit që keni zgjedhur.

Si paguajmë në Nomini?

Nomini Bookmaker ofron një përzgjedhje të madhe të mënyrave të pagesës. Ne kemi kuleta elektronike si Skrill ose Neteller. Së dyti, ne mund të paguajmë me Visa dhe MasterCard, si dhe me depozitë bankare. Është interesante se kriptovalutat janë gjithashtu të disponueshme dhe ky është tashmë një privilegj në shumë pak kazino. Kompania e lojërave Nomini ofron një sërë monedhash, si euro ose dollarë kanadezë. Licenca e lojërave të fatit Curacao u garanton lojtarëve sigurinë e transaksioneve të tyre dhe lojtarët nga e gjithë Evropa lavdërojnë reputacionin dhe shpërblimet e bastevënësit Nomini.

Mundësitë e suportit të klientit, ku mund të mbështetemi ?

Shërbimi ndaj klientit është i një standardi të lartë në kompaninë e lojërave Nomini, gjë që rrit më tej sigurinë e lojës. Ju mund të zgjidhni një bisedë të disponueshme nga ora 9 e mëngjesit deri në mesnatë, dhe një përgjigje brenda 45 minutave është e garantuar në rast të një emaili. Ekziston gjithashtu një linjë ndihmëse nga ora 9 e mëngjesit deri në 7 pasdite. Siç mund ta shihni, ka shumë mundësi për të kontaktuar stafin dhe nuk keni pse të keni frikë se do të mbeteni pa mbështetje në rast të problemeve. Vlen të kujtohet se reputacioni i kazinosë është shumë i mirë dhe nuk duhet të keni frikë të humbni paratë tuaja atje. Pse është kaq bindës Nomini? Siç është përmendur tashmë, është një licencë e lojërave të fatit Curacao. Si pjesë e grupit 7StarsPartners, është një vend i besuar për lojtarët. Ju mund t’i kontrolloni vetë vlerësimet në ueb për të parë që Nomini është një krijues bastesh i besuar dhe i provuar, i cili dallohet për ofertën e tij të gjerë dhe bonuset shumë të mira.